Botoru water bottle | black
Deze fles is onmisbaar tijdens je yoga training. Gemaakt van roestvrij staal en heeft een dubbele thermowand. Perfect voor dagelijks gebruik neem hem mee onderweg of op het werk.
Toont alle 9 resultaten
Deze fles is onmisbaar tijdens je yoga training. Gemaakt van roestvrij staal en heeft een dubbele thermowand. Perfect voor dagelijks gebruik neem hem mee onderweg of op het werk.
Groet de zon terwijl yoga je ondersteunt met het perfecte begin van je dag. Deze all-rounder voldoet aan de behoeften van elke yogi die er is. Een sterke & zachte trainingsmat voor je dagelijkse yoga rituelen. De mat is gemaakt van rubber en heeft een zeer zachte suède bovenkant.
Deze nougat Linen scrunchie is een haar accessoire die past bij elke outfit en elke gelegenheid. Net als de little black dress een echte Essential in je (haar)garderobe! Draag de scrunchies in een nonchalante knot, een hoge of lage staart en je bent good to go!
De pistachio Linnen scrunchie is een haar accessoire die past bij elke outfit en elke gelegenheid. Net als de little black dress een echte Essential in iedere (haar)garderobe! Draag de scrunchies in een nonchalante knot, een hoge of lage staart en je bent good to go!
Deze toilettas van Monk & Anna is ideaal om in je dagelijkse Beauty Essentials altijd binnen handbereik te houden. Gemaakt van een mooi linnenmateriaal in een een bruine tint met subtiel roze ondertoon.
Deze toilettas is ideaal om al je Beauty Essentials altijd binnen handbereik te houden. Gemaakt van een gewassen linnen weefsel in een zandkleurige tint met subtiel groenige ondertoon.
Daily schedule is een geweldige aanvulling op je ochtendroutine. Ervaar minder overweldiging door je prioriteiten en to-do’s georganiseerd te houden en werk dagelijks aan de 4 belangrijkste dingen om je lichaam optimaal te verzorgen.
“The inspiration you seek is already within you. Be silent and listen”, zei Rumi en ik ben daar helemaal van overtuigd. En nu? Stop met forceren, leun achterover en schrijf net zoals mij je gedachten op in deze prachtige vegan leather notebook.
Rumi zei ooit; “The inspiration you seek is already within you. Be silent and listen” en daar ben ik helemaal van overtuigd. Leun achterover en schrijf net zoals mij je gedachten op in deze prachtige vegan leather notebook.
Geen producten in je winkelwagen.